Монітор Philips Evnia 27M2N3800A/00 Black Gray 27

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12555037
15 699 ₴
15 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота поновлення | 160 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.1554 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 25.65 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 3.75 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Висота видимої області, мм | 335.66 |
| Додаткові можливості | гніздо для замка Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 614 x 519 x 261 |
| Розширена колірна гамма | 110% NTSC|130% sRGB|90% AdobeRGB|95% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | DisplayHDR 400 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | EasyRead|Flicker Free|Low Blue Light|Shadow Boost|pip/pbp |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 160 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 360 |
| Ширина видимої області, мм | 596.74 |
- Ціна: 15 379 ₴






