Пилосос Karcher FCV 4 (1.056-131.0)

-31%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12587587
22 399 ₴
15 409 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 20 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.45 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 1130 x 278 x 232 |
| Додаткова комплектація | модуль для вологого прибирання |
| Комплектація | документація, модуль для вологого прибирання, пилосос, станція для самоочищення |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість ступенів фільтрації | 2 |
| Режими роботи | режим Eco, стандартний режим, турборежим |
- Ціна: 15 409 ₴






