Блок живлення для ноутбука Asus (ADP-120RH) Black 120W 19V, 6.32A, розєм 5.5/2.5, Slim-корпус

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12603947
1 909 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Asus. Вихідна сила струму: до 6.32 A. Сумісність: Asus. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 19. Призначення: для ноутбука. Тип зарядного пристрою: мережевий. Колір: чорний. Тип: блок живлення для ноутбука. Роз'єм: 5.5x2.5 мм. Потужність, Вт: 120.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 6.33 A |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 909 ₴

