Блок живлення для ноутбука Vinga (VPA-1934-SM5530-101) Black Samsung 60W 19V

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12604837
479 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Vinga. Стан товару: Новий. Вихідна сила струму: до 3.16 А. Вихідна напруга, В: 19. Призначення: для ноутбука. Сумісність: Samsung. Роз'єм: 5.5 x 3.0 мм. Тип: блок живлення для ноутбука. Тип зарядного пристрою: мережевий. Колір: чорний. Потужність, Вт: 60.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 479 ₴



