Акустична система REAL-EL S-130 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12666407
649 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Полична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід на навушники | Да |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм) |
| Розмір пристрою, мм | 90 x 180 x 80 |
| Сумісність | ПК, ноутбуки |
| Тип акустичної системи | RGB підсвічування |
| Тип харчування | від мережі |
| Формат акустики | 2.0 |
| Частотний діапазон, Гц | 90 - 20000 |
- Ціна: 649 ₴






