Маршрутизатор Keenetic Explorer (KN-1621)

-29%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12677237
2 419 ₴
1 729 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| WI-FI частота, ГГц | 5 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Кількість LAN портів | 2 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 ac |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 123 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори активності | WIFI 2.4GHz індикатор, WIFI 5GHz індикатор, живлення, інтернет |
| Безпека | батьківський контроль, гостьовий доступ |
| Брандмауер | NAT, контроль стану з'єднань (SPI), переадресація портів |
| Вбудована пам'ять, МБ | 32 |
| Кількість USB-портів | відсутні |
| Комплектація | блок живлення, кабель Ethernet, маршрутизатор, інструкція |
| Можливість підключення USB пристроїв | відсутня |
| Оперативна пам'ять, МБ | 128 |
| Особливості | Beamforming, Multi-WAN, OpenVPN, підтримка IPTV, підтримка VPN, підтримка WPS, підтримка Wi-Fi Mesh, підтримка технології MU-MIMO, робота у двох діапазонах |
| Підтримка операційних систем | Android, Linux, Windows 10, iOS |
| Підтримка протоколів | DHCP, HTTP, IGMP, IPoE, IPv6, L2TP, NAT, PPhoE, PPTP, UDP, UPnP |
| Розміри, мм | 107 x 91 x 26 |
| Розширені режими шифрування | OWE, WEP, WPA2, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise, WPA3-PSK |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 867 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AC1200 |
| Тип | маршрутизатор Wi-Fi |
| Тип підключення | Dynamic IP, L2TP, PPhoE, PPTP, Static IP |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 100 |
| Швидкість WAN, Мбіт/с | 100 |
- Ціна: 1 729 ₴



