Монітор Iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG Black 54.6

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12702387
46 469 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB, Ethernet |
| Розміри | |
| Вага | 17.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 6.5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.315 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 500 cd/m² |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота видимої області, мм | 680.4 |
| Діагональ екрану | 54.6 |
| Контрастність хххх:1 | 4000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 300 x 400, поворот екрану (Pivot) |
| Розміри, мм | 1239.7 x 712.5 x 38.6 |
| Розширена колірна гамма | 87 % NTSC |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2х10 Вт |
| Тип монітора | інформаційний дисплей |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 28 - 160 |
| Ширина видимої області, мм | 1209.6 |
- Ціна: 46 469 ₴






