Блок живлення для ноутбука PowerPlant HP 220V, 19.5V 150W 7.7A (6.3 * 3.0)

-31%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12716177
2 559 ₴
1 759 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 7.7 A |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.3x3.0 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 759 ₴
