Блок живлення для ноутбука PowerPlant 130W 20V 6.5A (USB-C)

-31%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12716257
1 739 ₴
1 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 6.5 A |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 199 ₴
