Блок живлення для ноутбука Lenovo 65W 20V 3.25А 5.5/2.5 (PA-1650-56LC)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12720017
1 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 219 ₴
