Блок живлення для ноутбука Lenovo 90W 20V, 4.5A, 5.5/2.5 (ADLX90NLC3A / A40382)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12720047
1 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 219 ₴
