Пилосос Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner (BHR8276EU) UA UCRF White

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12741407
2 599 ₴
2 569 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 239 x 230 x 144 |
| Комплектація | документація, пилосос |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Кількість ступенів фільтрації | 2 |
| Особливості | горизонтальне, ультрафіолетова лампа, циклонна система |
| Режими роботи | стандартний режим |
| Сила всмоктування, кПа | 12 |
- Ціна: 2 569 ₴





