Акустична система JBL PartyBox 720 Black (JBLPARTYBOX720EU)

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12736307
40 699 ₴
37 439 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Бездротові можливості | Без WI-Fi, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Бутилкаучук |
| Потужність | 800 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований аудіоплеєр | Да |
| Вихід на навушники | Да |
| Діаметр НЧ дифузора, " | 8.5 |
| Особливості | IPX4 |
| Підсилювач | Да |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм), 1 x mini-jack (3.5 мм), USB Type-A, XLR |
| Розмір пристрою, мм | 416 x 942 x 406 |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 80 |
| Сумісність | Android, Windows, IOS |
| Тип акустичної системи | пульт ДК |
| Тип харчування | від мережі |
| Формат акустики | 2.0 |
| Частотний діапазон, Гц | 32 - 20000 |
- Ціна: 37 439 ₴






