Акустика портативна Ultimate Ears WONDERBOOM 4 Active Black (984-001900)

-12%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12736957
4 199 ₴
3 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultimate Ears |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 8.5 Вт |
| Тип живлення | USB-порт, Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 2100 |
| Вхідний опір, Ом | 4 |
| Комплектація | акустика, гарантійний талон, кабель для заряджання, коробка, інструкція |
| Кількість смуг | 2 |
| Особливості | IP67 (повний пилозахист, захист від занурення у воду до 1 м до 1 хв), true wireless stereo |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для дому та офісу|для спорту і відпочинку |
| Розмір пристрою, мм | 105 x 195 x 63 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Тип | портативна колонка |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тривалість заряджання, год | 3 |
| Час автономної роботи, год | до 14 |
| Частотний діапазон, Гц | 80 - 16000 |
- Ціна: 3 699 ₴



