Акустика портативна Marshall Kilburn III Cream (1007973)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12737297
17 739 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Marshall |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Комплектація | зарядний кабель, колонка |
| Матеріал корпусу | Кожа |
| Особливості | IPx2 (захист від крапель води), TWS, регулювання гучності динаміків, індикатор розряду батареї |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для дому та офісу|для ноутбука і ПК|для спорту і відпочинку |
| Розмір пристрою, мм | 273 x 169 x 150 |
| Співвідношення сигнал/шум, дБ | 91 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Тип | портативна колонка |
| Час автономної роботи, год | до 20 |
| Частотний діапазон, Гц | 45 - 20000 |
- Ціна: 17 739 ₴



