Монітор Samsung LS32FM902SIXUA Silver 32

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12745557
47 809 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 55.4 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 5.3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 2 до 25 |
| Висота видимої області, мм | 394.73 |
| Додаткові можливості | Web-камера |
| Контрастність хххх:1 | 1000 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1000 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 240 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (120) |
| Розміри, мм | 717.2 x 601.6 x 200 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | HDR10+ |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Auto Source Switch+|Eye Saver Mode|Flicker Free |
| Ширина видимої області, мм | 699.48 |
- Ціна: 47 809 ₴






