Монітор Asus ZenScreen Fold OLED MQ17QH Silver 17.3

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12745587
66 269 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | OLED |
| Формат екрану | 4:3 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 1.17 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.2 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.137 мм |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Кут огляду по вертикалі | 160 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 160 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота видимої області, мм | 263.64 |
| Контрастність хххх:1 | 1000 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | поворот екрану (Pivot) |
| Дозвіл екрану | 2560 x 1920 |
| Розміри, мм | 368.2 x 286.8 x 9.7 |
| Розширена колірна гамма | 100% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | DisplayHDR 500 |
| Фірмові технології | Flicker Free|GamePlus|Low Blue Light|splendid technology: так |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 24 - 60 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 24 - 83 |
| Ширина видимої області, мм | 351.51 |
- Ціна: 66 269 ₴





