Блендер Mesko MS 4079 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12737837
2 009 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.62 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | гарантійний талон, інструкція |
| Конструкція | стаціонарний |
| Матеріал заглибної частини | відсутня ніжка |
| Насадки | подрібнювач |
| Об'єм глечика | відсутня |
| Програми приготування | збивання, змішування, подрібнення |
| Турборежим | Немає |
- Ціна: 2 009 ₴






