Очищувач повітря JET Powermatic PM1200

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12740257
34 689 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність, м3/год | 1620 |
| Розміри, мм | 840 x 640 x 330 |
| Тип встановлення | вбудований |
| Фільтр | на основі повітряних фільтрів |
- Ціна: 34 689 ₴



