Пилосос Dreame H14 AE Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12741477
15 029 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.88 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.65 л |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для миючого засобу, л | 0.12 |
| Акумулятор, мАгод | 4000 |
| Комплектація | зарядна база, Насадки, пилосос, підставка для аксесуарів, фільтр, щіточка для очищення |
| Режими роботи | автоматичний режим, стандартний режим, турборежим |
| Сила всмоктування, кПа | 18 |
- Ціна: 15 029 ₴






