Пилосос Shark WD210EU (WD210EU)

-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18927097
13 999 ₴
11 249 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Потужність всмоктування | 110 Вт |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.95 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | акумулятор Li-Ion 24 В |
| Комплектація | гарантійний талон, документація, зарядна підставка |
| Особливості | підсвічування насадки |
| Положення регулятора потужності всмоктування | без регулятора |
- Ціна: 11 249 ₴



