Пилосос Deerma VX100 ULTRA Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12741417
8 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 300 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.55 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка для паркету |
| Особливості | Вертикальна парковка, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність для миючого засобу, л | 0.65 |
| Акумулятор, мАгод | Li-Ion 4000 |
| Габарити (мм) | 1270 x 300 x 216 |
| Комплектація | зарядна база, Насадки, пилосос |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Сила всмоктування, кПа | 20 |
- Ціна: 8 219 ₴





