Промисловий пилосос YATO YT-85716

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12750237
10 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип пилососа | порохотяг для сухого прибирання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Парковка | горизонтальна |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | мішок для бруду, Насадки, пилосос, подовжувальна трубка, фільтр, шланг |
| Напруга мережі, В | 230 |
| Особливості | З колесами |
| Потужність всмоктування, мбар | 20 |
| Система очищення фільтра | автоматична |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Тип вихідного фільтра | Да |
- Ціна: 10 369 ₴



