Акустика портативна Hopestar P66 LED Blue

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1242837
679 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, USB |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | USB-порт, Акумулятор |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1800 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Вхідний опір, Ом | 4 |
| Комплектація | документація |
| Кількість смуг | 2 |
| Особливості | IPx6 (захист від струменів води), true wireless stereo, з медіаплеєром, Картридер, підсвічування корпусу |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для спорту і відпочинку |
| Сумісність з ОС | Android, iPhone |
| Тип | портативна колонка |
| Час автономної роботи, год | до 6 |
| Частотний діапазон, Гц | 80 - 20000 |
- Ціна: 679 ₴
