Маршрутизатор Keenetic Speedster (KN-3013)

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12772677
2 799 ₴
2 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keenetic |
| WI-FI частота, ГГц | 5 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 ac |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 264 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори активності | WIFI 2.4GHz індикатор, WIFI 5GHz індикатор, живлення, інтернет |
| Безпека | Airtime Fariness, IntelliQoS, MU-MIMO, SSID Broadcast: Enable/Disable, батьківський контроль, гостьовий доступ, контроль доступу |
| Брандмауер | Брандмауер (Firewall), веб-інтерфейс, контроль стану з'єднань (SPI), переадресація портів, технологія Telnet |
| Вбудована пам'ять, МБ | 128 |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Ethernet |
| Кількість USB-портів | відсутні |
| Комплектація | блок живлення, документація, кабель Ethernet, маршрутизатор |
| Можливість підключення USB пристроїв | відсутня |
| Оперативна пам'ять, МБ | 128 |
| Особливості | 802.11ac Wave 2, Beamforming, Multi-WAN, захист від DoS-атак, підтримка VPN, підтримка WPS, підтримка технології MU-MIMO, підтримка технології mesh, робота у двох діапазонах |
| Підтримка операційних систем | Android, Linux, Windows 10 |
| Підтримка протоколів | L2TP, NAT, PPhoE, PPTP |
| Розширені режими шифрування | OWE, WEP, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 867 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AC1200 |
| Тип підключення | DHCP, L2TP, PPhoE, PPTP |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 1000 |
| Швидкість WAN, Мбіт/с | 1000 |
- Ціна: 2 719 ₴



