Корпус для ПК Chieftec UNI BE-10W-300 mATX White

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12857407
4 249 ₴
4 069 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Матеріал корпусу | Сталь, Пластик |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Призначення | Робоча станція |
| Особливості | Вихід на навушники, Вхід для мікрофона |
| Слоти розширення | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Desktop |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 283 x 95 x 327 |
| Колір лицьової панелі | білий |
| Кількість 2,5" відсіків | 1 |
| Кількість 5,25 "відсіків | 1 |
| Механізм відкривання | знімається бічна стінка |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | до 220 |
| Розташування вбудованих вентиляторів | передня панель/1x80 мм |
| Товщина металу шасі, мм | 0.6 |
- Ціна: 4 069 ₴






