Ноутбук Apple MacBook Pro M1 2020 MYDC2 Silver 13 512 GB

-21%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12799307
61 999 ₴
48 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | macOS |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Apple M1 Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 49.9 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, Thunderbolt, Аудіо вхід |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M1 |
| Тип процесора | Apple M1 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи |
| Інші функції і особливості | вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, зарядка USB Type-C |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | адаптер живлення, ноутбук, інструкція користувача |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 304.1 x 212.4 x 15.6 |
| Серія | Apple MacBook Pro |
- Ціна: 48 999 ₴





