Пилосос Rowenta Swift Power Cyclonic RO2957EA Gray White

-30%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11830337
5 999 ₴
4 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос безмішкові Rowenta Swift Power Cyclonic RO2957EA є компактне мережеве пристрій для сухого прибирання максимальною потужністю потужність 750 Вт. Він використовує вдосконалену циклон технологію Advanced Cyclonic, при якій частинки пилу і сміття в контейнері пилозбірника об'ємом 1,2 літра відокремлюються від всмоктуваного повітря і скупчуються і ущільнюються у його стінок. У моделі встановлений високопродуктивний мотор Effitech з механічним регулюванням потужності, що працює з рівнем шуму до 77 дБ. Вихід повітря проходить через ефективний фільтр, що затримує 99,98% пилу, завдяки чому забезпечується чистота в приміщенні під час прибирання. Прилад оснащений індикатором заповнення пилозбірника, а сам контейнер легко знімається, звільняється від сміття, просто миється і повертається назад на своє місце. Пилосос безмішкові Rowenta Swift Power Cyclonic RO2957EA поставляється з комплектом насадок для проведення регулярної ефективного прибирання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 300 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1.2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.87 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка-щітка для меблів, Насадка для паркету, Щілинна насадка, Насадка "Килим/Підлога", Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Радіус дії | 7.5 м |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
- Ціна: 4 199 ₴
