Мясорубка Adler AD 4808 White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12909217
1 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.8 кг/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, насадка для кебе та сосисок, овочерізка |
| Додаткові функції | захист мотора від перегріву|реверс (зворотний хід) |
| Кількість швидкісних режимів | 1 |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 |
| Тип | м'ясорубка |
- Ціна: 1 899 ₴






