Ноутбук Acer Aspire 3 A314-42P-R90G (NX.KSFEF.001) Silver

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12910487
22 799 ₴
21 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 5700U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процесора | 4300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Бюджетні для роботи, Недорогі |
| Інші функції і особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик, Поликарбонат |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 362.9 x 241.26 x 17.9 |
| Серія | Acer Aspire 3 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 250 |
- Ціна: 21 999 ₴




