Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW0018RA) Arctic Gray

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1387737
40 299 ₴
38 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 660M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, TPM модуль, Кенсінгтонський замок, Ударостійкий корпус |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 45 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, DisplayPort |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Для роботи, Недорогі ігрові |
| Клас | для бізнесу |
| Комплектація | гарантійний талон, документація |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.3 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 356 x 253.5 x 17.5 |
| Серія | Lenovo ThinkPad |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
- Ціна: 38 899 ₴






