Фен Dyson Supersonic HD16 Nural Curly + Coily Prussian Blue Rich Copper (122701-01)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12945107
20 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Насадки, фен |
| Насадки в комплекті | дифузор, насадка Flyaway, насадка для укладання, насадка-концентратор, щітка, що розплутує |
| Призначення | для кучерявого волосся, для неслухняного волосся |
- Ціна: 20 499 ₴



