Блок живлення для ноутбука Lenovo ThinkPad 230W AC Adapter Black (4X20S56717)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18900907
3 779 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Lenovo. Вихідна напруга, В: 20. Сумісність: Lenovo ThinkPad. Стан товару: Новий. Вихідна сила струму: до 11.5 А. Призначення: для ноутбука. Тип: блок живлення для ноутбука. Кількість заряджуваних пристроїв: 1. Потужність, Вт: 230. Колір: чорний. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 11.5 A |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 1 |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 3 779 ₴
