Маршрутизатор Asus RT-BE58U V2 (90IG0A70-MO9C00)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13108947
6 049 ₴
5 979 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| WI-FI частота, ГГц | 5 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 688 |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 ac |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 461 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори активності | LAN індикатор, WAN індикатор, WIFI 2.4GHz індикатор, WIFI 5GHz індикатор, живлення |
| Безпека | DNS-over-TLS, Let's Encrypt, батьківський контроль, гостьовий доступ, розклад бездротового режиму, увімкнення/вимкнення бездротового передавання, фільтрація web-вмісту |
| Брандмауер | Dual WAN, MAC-фільтр, Брандмауер (Firewall), демілітаризована зона (DMZ) |
| Кнопки керування | WPS|живлення|скидання налаштувань |
| Комплектація | адаптер живлення, гарантійний талон, кабель Ethernet, маршрутизатор, інструкція |
| Можливість підключення USB пристроїв | 4G-модем, 5G-модем, FTP-сервер, Samba-сервер, медіасервер, менеджер завантажень |
| Особливості | пріоритезація трафіку (QoS), підтримка AiMesh, підтримка IPTV, підтримка VPN, підтримка WPS, підтримка технології MU-MIMO, робота у двох діапазонах |
| Підтримка операційних систем | Android, Linux, MacOS, Windows 10, Windows 11, iOS |
| Підтримка протоколів | DDNS, FTP, IGMP, IPsec, L2TP, NAT, PPhoE, PPTP, RADIUS, TCP/IP, UDP |
| Розміри, мм | 238 x 193 x 59 |
| Розширені режими шифрування | WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPS |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип підключення | Automatic IP, L2TP, PPhoE, PPTP, Static IP |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 1000|2500 |
| Швидкість WAN, Мбіт/с | 1000|2500 |
- Ціна: 5 979 ₴




