Монітор HP S5 Pro 534pm Black Silver 34 (9E0Z2UT)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13113927
32 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 11.46 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.23 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 8.68 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Висота видимої області, мм | 333.7 |
| Динамічна контрасність | 10 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | Web-камера |
| Контрастність хххх:1 | 4000: 1 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, вигнутий екран + (1500R), поворот у сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 807.9 х 547.1 х 269.6 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 4 x 3 Вт |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 50 - 100 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 155 |
| Ширина видимої області, мм | 797.2 |
- Ціна: 32 999 ₴






