Монітор Acer Predator XB273KV4bmiiprx Black 27 (UM.HX3EE.401)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13123937
15 159 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 160 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.08 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 620 x 570 x 250 |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Фірмові технології | Blue Light Filter|Flicker-Less|ZeroFrame|visioncare 1.0 |
- Ціна: 15 159 ₴






