Монітор Samsung Odyssey G5 (LS27FG532EIXUA) Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13128077
8 589 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 28 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Вага без підставки, кг | 3.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 2 до 20 |
| Висота видимої області, мм | 335.66 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 48 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 613.2 x 463.1 x 217.4 |
| Розширена колірна гамма | 72 % NTSC |
| Тип LED-підсвітки | HDR10 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Eco Saving Plus|Eye Saver Mode |
| Ширина видимої області, мм | 596.74 |
- Ціна: 8 589 ₴






