Монітор Asus ROG Strix XG248QSG Ace Black 24.1 (90LM0C40-B01371)

-12%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13129437
50 999 ₴
45 009 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 24.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Екран | |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.279 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 160 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 3.3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 35 |
| Висота видимої області, мм | 298.08 |
| Додаткові можливості | гніздо для замка Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (160) |
| Розміри, мм | 557 x 514 x 188 |
| Розширена колірна гамма | 125% srGB|90% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | HDR10 |
| Тип матриці | Super TN |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | ELMB SYNC|Extreme Low Motion Blur|Flicker Free|Game Visual|GamePlus|Shadow Boost |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 24 - 610 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 27 - 851 |
| Частота оновлення | 610 |
| Ширина видимої області, мм | 535.68 |
- Ціна: 45 009 ₴





