Камера відеонагляду Reolink Argus Series B430

-7%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13135887
5 499 ₴
5 089 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Загальні | |
| Вага | 480 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP64 |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур, °С | -10 до + 60 |
| Комплектація | монтажний комплект, монтажний шаблон, інструкція |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Обладнання | слот для карт пам'яті microSD|іч підсвічування (до 30 м) |
| Харчування | 12 В DC |
| Програмне забезпечення | Android, iOS |
| Підключення | 1 х RJ45 10M/100M Ethernet|Wi-Fi |
| Розмір, мм | 98 x 98 x 122 |
- Ціна: 5 089 ₴


