Камера відеонагляду Reolink RP-PCT12M 4 mm White

-31%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13136567
6 999 ₴
4 859 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Загальні | |
| Вага | 526 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 12 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур, °С | -30 до + 55 |
| Комплектація | монтажний комплект, монтажний шаблон, інструкція |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Мережеві протоколи | DDNS| DHCP| DNS| FTP| HTTP| HTTPS| ICMP| IPv4| NTP| ONVIF| RTMP| RTSP| SMTP| SSL| TCP/IP| UDP| UPnP |
| Обладнання | слот для карт пам'яті microSD|іч підсвічування (до 30 м) |
| Харчування | 12 В DC |
| Програмне забезпечення | Android, iOS |
| Підключення | 1 х RJ45 10M/100M Ethernet|Wi-Fi |
| Розмір, мм | 117 x 104 x 117 |
| Тип матриці | 1/2.49" |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.49 |
- Ціна: 4 859 ₴


