Блендер Braun MQ 9135 XI (0X22111366)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13184657
4 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | плавне регулювання |
| Комплектація | блендер, гарантійний талон, мірна склянка, подрібнювач, інструкція |
| Конструкція | занурювальний |
| Матеріал глечика блендера | відсутня |
| Насадки | блендер-ніжка, вінчик для збивання, подрібнювач |
| Об'єм глечика | відсутня |
| Програми приготування | для пюре, для смузі, змішування, подрібнення |
| Розмір, см | 41 x 6.8 x 6.8 |
| Турборежим | Немає |
- Ціна: 4 299 ₴






