Телевізор Samsung QE77S91FAEXUA Black 77

-6%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13003887
154 999 ₴
145 889 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Samsung. Роз'єми: 1 x антенний вхід. Роз'єми: Ethernet (LAN). Діапазони цифрового тюнера: DVB-C. Колір: чорний. Діапазони цифрового тюнера: DVB-T2. Діапазони цифрового тюнера: DVB-S2. Роз'єми: HDMI. Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160. Роз'єми: 1 x S/PDIF. Колір: сірий. Комунікації: Wi-Fi 5 (802.11ac). Тип матриці: OLED. Комунікації: Bluetooth 5.3. Покриття: антивідблискове. Стан товару: Новий. Комплектація: кабель живлення. Додаткові характеристики: Pet Care. Наявність Smart TV: так. Частота оновлення екрану, Гц: 100. Технології поліпшення звучання: Dolby Atmos. Розміри з підставкою, мм: 1718.5 х 1058.6 х 359. Комплектація: пульт ДК. Комплектація: підставка. Додаткові характеристики: ALLM. Способи управління: пульт ДК. Сумарна потужність динаміків, Вт: 40. Комплектація: документація. Способи управління: управління з допомогою смартфона. Додаткові характеристики: Bixby. Додаткові характеристики: filmmaker mode. Технології поліпшення звучання: Q-Symphony. Оснащення: variable refresh rate (VRR). Оснащення: NVIDIA G-Sync. Роз'єми: 2 x USB-A. Система кольоровості (підтримувані стандарти): Real Depth Enhancer. Стандарт HDR: HDR10+. Додаткові характеристики: HGIG Mode. Роз'єми: CI-слот. Процесор обробки зображення: NQ4 AI Gen3. Операційна система: Tizen. Тип настінного кріплення: VESA 400х300. Призначення: для вітальні. Вага з підставкою, кг: 34.2. Upscaling (масштабування зображення): AI 4K Pro. Акустична система: 2.1. Кількість HDMI-портів: 4. Технології трансляції: AirPlay. Оснащення: Motion Xcelerator. Розміри без підставки, мм: 1718.5 х 987.6 х 44.9. Оснащення: Samsung Vision AI. Споживана потужність (робота/очікування), Вт: 125/0.5. Технології поліпшення звучання: Active Voice Amplifier Pro. Діагональ, ": 77. Технології поліпшення звучання: OTS lite. Рік випуску: 2025. Технології поліпшення звучання: Adaptive Sound Pro. Оснащення: FreeSync Premium Pro. Вага без підставки, кг: 32.4. Додаткові характеристики: Color Booster Pro. Стандарт HDR: OLED HDR+. Способи управління: голосове керування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 77 дюйм |
| Операційна система | Tizen |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Тип телевізора | OLED |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | 1 x HDMI 1.4, Антенный вход (RF-in), Ethernet , Цифровой оптический аудиовыход |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 34.2 кг |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Зображення | |
| Частота екрану | 100 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | AI 4K Pro |
| Акустична система | 2.1 |
| Вага без підставки, кг | 32.4 |
| Додаткові характеристики | ALLM|Bixby|Color Booster Pro|HGIG Mode|Pet Care|filmmaker mode |
| Комплектація | документація, кабель живлення, пульт ДК, Підставка |
| Наявність Smart TV | Да |
| Обладнання | FreeSync Premium Pro|Motion Xcelerator|NVIDIA G-Sync|Samsung Vision AI|variable refresh rate (VRR) |
| Споживана потужність | 125/0.5 |
| Призначення | для вітальні |
| Процесор обробки зображення | NQ4 AI Gen3 |
| Розміри без підставки, мм | 1718.5 х 987.6 х 44.9 |
| Розміри з підставкою, мм | 1718.5 х 1058.6 х 359 |
| Рік випуску | 2025 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | Real Depth Enhancer |
| Способи керування | голосове керування, пульт ДК, управління з допомогою смартфона |
| Стандарт HDR | HDR10+|OLED HDR+ |
| Технології поліпшення звучання | Active Voice Amplifier Pro|Adaptive Sound Pro|Dolby Atmos|OTS lite|Q-Symphony |
| Технології трансляції | AirPlay |
| Тип настінного кріплення | VESA 400х300 |
- Ціна: 145 889 ₴






