Акустика портативна Xiaomi Sound Outdoor 30W TWS Waterproof (QBH4370GL UA UCRF) Gold

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13095707
1 949 ₴
1 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик, Тканина |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.597 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 2600 |
| Комплектація | кабель aux, кабель для заряджання, колонка |
| Кількість смуг | 2 |
| Особливості | IP67 (повний пилозахист, захист від занурення у воду до 1 м до 1 хв), true wireless stereo, Вбудований мікрофон |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для дому та офісу|для спорту і відпочинку |
| Розмір пристрою, мм | 68 x 66 x 196.6 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS, iPad, iPod |
| Тип | портативна колонка |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час автономної роботи, год | до 12 |
| Частотний діапазон, Гц | 60 - 20000 |
- Ціна: 1 919 ₴


