Камера відеонагляду TP-Link Tapo C230

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13240227
1 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 41 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 75 град. |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інфрачервоний фільтр | є |
| Апертура | F2.0 |
| Віддалене керування | Tapo Care |
| Відео компресія | H.264 |
| Діапазон робочих температур, °С | 0 до + 40 |
| Кут огляду по діагоналі | 88 |
| Кількість світлодіодів, шт | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Мережевий інтерфейс | Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n |
| Мережеві протоколи | ONVIF|RTSP|SSL|TLS |
| Нічна зйомка | є |
| Обладнання | BLC|виявлення гавкоту|виявлення дитячого плачу|виявлення людей|виявлення нявкання|виявлення розбиття скла|виявлення транспортних засобів|датчик руху|динамік|мікрофон|перетин лінії|іч підсвічування (до 12 м) |
| Харчування | DC 9V/0.6A |
| Підключення | Wi-Fi |
| Робоча вологість, % | до 90 |
| Розмір, мм | 117.7 x 86.8x 85.4 |
| Розширення відео/кадрів в секунду | 2880 x 1620 15 к/с|2880 x 1620 20 к/с|2880 x 1620 25 к/с|2880 x 1620 30 к/с |
| Сертифікати | CE, EAC, FCC, RCM, WEEE |
| Кут нахилу | 0 - 69 |
| Кут повороту | 0 - 340 |
- Ціна: 1 999 ₴


