Камера відеонагляду TP-Link Tapo C260

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13240407
2 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Загальні | |
| Вага | 210.6 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 46.1 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 91.5 град. |
| Фокусна відстань | 4.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інфрачервоний фільтр | є |
| Апертура | F1.6 |
| Віддалене керування | Tapo Care |
| Відео компресія | H.264 |
| Діапазон робочих температур, °С | 0 до + 40 |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, кабель USB Type-C, камера, монтажний комплект, монтажний кронштейн, наклейка для кріплення |
| Кут огляду по діагоналі | 109.6 |
| Кількість світлодіодів, шт | 1 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 8.65 |
| Матеріал | Пластик |
| Мережевий інтерфейс | Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n |
| Мережеві протоколи | DHCP| DNS| HTTPS| ICMP| NTP| ONVIF| RTSP| TCP| TCP/IP| UDP |
| Нічна зйомка | є |
| Харчування | 5В/2А |
| Підключення | Wi-Fi |
| Робоча вологість, % | до 90 |
| Розмір, мм | 118,87 x 88,74 x 74,59 |
| Розширення відео/кадрів в секунду | 3840 x 2160 - 15 к/с|3840 x 2160 - 20 к/с|3840 x 2160 - 25 к/с |
| Сертифікати | CE, FCC |
- Ціна: 2 999 ₴






