Камера відеонагляду TP-Link Tapo C460 KIT

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13240957
6 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 59 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 113 град. |
| Фокусна відстань | 3.17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інфрачервоний фільтр | є |
| Апертура | F1.65 |
| Баланс білого | автоматичний |
| Вимірювання експозиції | автоматичне |
| Віддалене керування | Tapo Care |
| Діапазон робочих температур, °С | -20 до + 45 |
| Комплектація | водонепроникний ущільнювач, документація, кабель-адаптер USB, камера, кришка основи, кронштейн для сонячної панелі, магнітна основа, монтажний комплект, наклейка для кріплення, подовжувач, сонячна панель |
| Кут огляду по діагоналі | 134 |
| Кількість світлодіодів, шт | 6 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 2.5|5.2 |
| Матеріал | Пластик |
| Мережевий інтерфейс | Wi-Fi:IEEE802.11b/g/n |
| Мережеві протоколи | SSL|TLS |
| Нічна зйомка | є |
| Обладнання | WDR|microSD до 512 ГБ|виявлення виходу з зони|виявлення входу в зону|виявлення домашніх тварин|виявлення людей|виявлення транспортних засобів|датчик освітленості|датчик руху|датчик руху|динамік|мікрофон|цифровий зум 18х|іч підсвічування (до 14.9 м) |
| Харчування | DC 5V/2.A |
| Підключення | Wi-Fi |
| Робоча вологість, % | до 90 |
| Розмір, мм | камера: 114.6 x 64.8|сонячна батарея: 173.4 x 120.4 x 15.7 |
| Розширення відео/кадрів в секунду | 3840 x 2160 - 15 к/с |
| Сертифікати | BSMI, CE, CEC, DOE, FCC, KC, NCC, NTRA, RCM |
- Ціна: 6 699 ₴






