Камера відеонагляду TP-Link VIGI C340I (4mm)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13241077
2 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Загальні | |
| Вага | 200 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1280x720 |
| Сигнал/шум | 52 дБ |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 41.5 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 75.1 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інфрачервоний фільтр | є |
| Апертура | F2.0 |
| Баланс білого | автоматичний |
| Вимірювання експозиції | автоматичне |
| Відео компресія | H.264|H.264 +|H.265|H.265+ |
| Діапазон робочих температур, °С | -30 до + 60 |
| Комплектація | водонепроникні кабельні кріплення, документація, камера, монтажний комплект |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Кут огляду по діагоналі | 88.7 |
| Кількість світлодіодів, шт | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Мережеві протоколи | ARP|DHCP|DNS|FTP|HTTP|HTTPS|ICMP|IPv4|IPv6|NTP|RTP|RTSP|SFTP|SMTP|SNMP|SSL|TCP/IP|TLS|UDP|UPnP |
| Мінімальна освітленість, Lx | 0.01 0 з ІЧ-підсвічуванням |
| Нічна зйомка | є |
| Обладнання | BLC|HLC|ROI|виявлення виходу з зони|виявлення вторгнень|виявлення входу в зону|виявлення залишених / зниклих предметів|виявлення людей|виявлення транспортних засобів|датчик руху|іч підсвічування (до 30 м) |
| Харчування | DC 12В |
| Програмне забезпечення | VIGI, VIGI VMS |
| Підключення | Wi-Fi |
| Робоча вологість, % | до 95 |
| Розмір, мм | 73 x 174 x 71 |
| Сертифікати | BSMI, CE, EAC, FCC, IC, RCM, Triman, UKCA, VCCI |
| Кут нахилу | -90 - +90 |
| Кут повороту | -90 - +90 |
| Форм-фактор | вулична |
- Ціна: 2 599 ₴

