Камера відеонагляду TP-Link VIGI C340S (4mm)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13241107
7 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Сигнал/шум | 52 дБ |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Кут огляду по вертикалі | 50.6 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 95.2 град. |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інфрачервоний фільтр | немає |
| Апаратний динамічний діапазон (WDR), дБ | 120 |
| Апертура | F1.0 |
| Баланс білого | автоматичний |
| Вимірювання експозиції | автоматичне |
| Відео компресія | H.264|H.264 +|H.265|H.265+ |
| Діапазон робочих температур, °С | -30 до + 60 |
| Кріплення об'єктива | M16 |
| Кут огляду по діагоналі | 114.7 |
| Кількість світлодіодів, шт | 4 |
| Матеріал | Метал, Пластик |
| Мережеві протоколи | ARP|DHCP|DNS|FTP|HTTP|HTTPS|ICMP|IPv4|IPv6|NTP|RTP|RTSP|SFTP|SMTP|SNMP|SSL|TCP/IP|TLS|UDP|UPnP |
| Мінімальна освітленість, Lx | 0 з білим підсвічуванням|0.0005 колір |
| Нічна зйомка | є |
| Харчування | DC 12В |
| Підключення | Wi-Fi |
| Робоча вологість, % | до 95 |
| Розмір, мм | 236 x 102 x 99 |
| Сертифікати | BSMI, CE, FCC, IC, KC, NTRA, VCCI |
| Кут нахилу | 0 - 90 |
| Кут повороту | 0 - 360 |
- Ціна: 7 999 ₴



