Камера відеонагляду Axis P1465-LE 02339-001

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13243667
54 189 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Axis |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон робочих температур, °С | -20 до + 60 |
| Комплектація | монтажний комплект, монтажний шаблон, інструкція |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 12 |
| Матеріал | Метал |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Мережеві протоколи | DDNS| DHCP| DNS| FTP| HTTP| HTTPS| ICMP| NTP| RTCP| RTP| RTSP| SMTP| TCP/IP |
| Обладнання | слот для карт пам'яті microSD|іч підсвічування (до 15 м) |
| Харчування | 12 В DC |
| Програмне забезпечення | Android, iOS |
| Підключення | 1 х RJ45 10M/100M Ethernet|Wi-Fi |
- Ціна: 54 189 ₴


