Шліфмашина CAT DX46

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18826067
3 799 ₴
3 749 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: CAT. Живлення: мережа. Тип: вібраційна шліфмашина. Споживана потужність, Вт: 400. Стан товару: Новий. Особливості: регулятор обертів. Особливості: підтримка постійного числа обертів. Діаметр диска, мм: диск відсутній. Вага, кг: 1.6.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска, мм | диск відсутній |
| Основна ручка | підтримка постійного числа обертів, регулятор обертів |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 3 749 ₴

